Најпродавано
БЕЏ 58ММ
МКД13.00
Последно
катер Kenstar
МКД64,050.00

ПРОМОТИВЕН ШТАНД

ПРОМОТИВЕН ШТАНД
ПРОМОТИВЕН ШТАНД
Бренд: Принтлаб
Шифра на артикл: 80620023
Достапност: На залиха
Цена: МКД5,000.10
Без данок: МКД4,237.37

Промотивен штанд од алуминиум со вкалкулирано брендирање. (печатење)

Димензии на штандот :

- Висината на горниот дел на штандот е 20сантиметри, а должина 79,5 сантиметри;

- Висината на страничниот дел е 74,5 сантиметри , а должина 37 сантиметри;

- Висината на предниот дел е 74,5 сантиметри,а должина 67,7 сантиметри.

во цена е вклучено и брендирање

 

Пишете преглед

Име:


Ваши прегледи: Забелешка: HTML не е преведен!

Поени: Лошо           Добро

Вметнете ја шифрата во прозорчето подолу: