Најпродавано
БЕЏ 58ММ
МКД13.00
Последно
катер Kenstar
МКД64,050.00

Боја рефил Епсон 250мл

Боја рефил Епсон 250мл
Боја рефил Епсон 250мл
Шифра на артикл: Боја рефил Епсон 250мл
Достапност: На залиха
Цена: МКД359.99
Без данок: МКД305.08

Боја за рефилирање кертриџи и ЦИСС системи на водена база (DYE ink) Висок квалитет на отпечаток и при високи резолуции кај поновите модели печатачи. Најквалитетен отпечаток дава кога се печати врз коатирани материјали наменети за печатење со овој вид боја (Фото хартија, ПП, уметничко платно, ПВЦ...)

Пишете преглед

Име:


Ваши прегледи: Забелешка: HTML не е преведен!

Поени: Лошо           Добро

Вметнете ја шифрата во прозорчето подолу: