Најпродавано
БЕЏ 58ММ
МКД13.00
Последно
катер Kenstar
МКД64,050.00

Маица - женски модел

Маица - женски модел
Маица - женски модел
Бренд: Принтлаб
Шифра на артикл: 3001100
Достапност: На залиха
Цена: МКД150.00
Без данок: МКД127.12

Памучни маици женски модел  за печатење, достапни во повеќе димензии, и тоа : S, M, L, XL, L и повеќе бои :

* бела

* црна

* црвена

* жолта

* зелена

* сина

* тегет

* розе....

Пишете преглед

Име:


Ваши прегледи: Забелешка: HTML не е преведен!

Поени: Лошо           Добро

Вметнете ја шифрата во прозорчето подолу: