Најпродавано
БЕЏ 58ММ
МКД13.00
Последно
катер Kenstar
МКД64,050.00

Поло маица

Поло маица
Поло маица
Бренд: Принтлаб
Шифра на артикл: 300300
Достапност: На залиха
Цена: МКД295.00
Без данок: МКД250.00

Поло маици со димензии S, M,L,XL,XXL,3XL,4XL,5XL i 6XL, во повеќе бои:

-бела

-црна

-сива

-тегет

-бордо

-сина.....

Пишете преглед

Име:


Ваши прегледи: Забелешка: HTML не е преведен!

Поени: Лошо           Добро

Вметнете ја шифрата во прозорчето подолу: