Најпродавано
БЕЏ 58ММ
МКД13.00
Последно
катер Kenstar
МКД64,050.00

Поло маица - женски модел

Поло маица - женски модел
Поло маица - женски модел
Бренд: Принтлаб
Шифра на артикл: 300400
Достапност: На залиха
Цена: МКД295.00
Без данок: МКД250.00

Поло маици за печатење, женски модел, достапни во повеќе димензии, и тоа : S, M, L, XL,  и повеќе бои :

* бела

* црна

* црвена

* жолта

* зелена

* сина

* тегет

* розе....

Пишете преглед

Име:


Ваши прегледи: Забелешка: HTML не е преведен!

Поени: Лошо           Добро

Вметнете ја шифрата во прозорчето подолу: