Најпродавано
БЕЏ 58ММ
МКД13.00
Последно
катер Kenstar
МКД64,050.00

БОЈА ЕПСОН 1Л

БОЈА ЕПСОН 1Л
Шифра на артикл: 80260024
Достапност: In Stock
Цена: МКД1,200.00
Без данок: МКД1,016.95

Боја за рефилирање кертриџи и ЦИСС системи на водена база (DYE ink) Висок квалитет на отпечаток и при високи резолуции кај поновите модели печатачи. Најквалитетен отпечаток дава кога се печати врз коатирани материјали наменети за печатење со овој вид боја (Фото хартија, ПП, уметничко платно, ПВЦ...)

Пишете преглед

Име:


Ваши прегледи: Забелешка: HTML не е преведен!

Поени: Лошо           Добро

Вметнете ја шифрата во прозорчето подолу: