Најпродавано
БЕЏ 58ММ
МКД13.00
Последно
катер Kenstar
МКД64,050.00

Изајмување - Штанд

Изајмување - Штанд
Изајмување - Штанд
Шифра на артикл: 00000001
Достапност: На залиха
Цена: МКД767.00
Без данок: МКД650.00

пример: 

опремата се подига во Понеделник, се користи во Вторник, и, неоштетена се враќа во Среда).

Доколку го изајмувате смо штанд, тогаш за цената е:500 ден + ддв

 

 

Пишете преглед

Име:


Ваши прегледи: Забелешка: HTML не е преведен!

Поени: Лошо           Добро

Вметнете ја шифрата во прозорчето подолу: