Најпродавано
БЕЏ 58ММ
МКД13.00
Последно
катер Kenstar
МКД64,050.00

ПРИНТЕР - CANON MG3550

ПРИНТЕР - CANON  MG3550
ПРИНТЕР - CANON  MG3550 ПРИНТЕР - CANON  MG3550 ПРИНТЕР - CANON  MG3550
Шифра на артикл: CANON
Достапност: На залиха
Цена: МКД3,570.00
Без данок: МКД3,400.00

Достапни опции


* Size:

Компактен и стилски Wi-Fi "сè-во-едно" уред: печатење, копирање и скенирање за во домот Печатете и скенирајте преку вашиот smartphone уред или таблет уред со апликацијата PIXMA Printing Solutions
Поддршка за Google Cloud Print и Apple AirPrint Изборните XL картриџи за мастило овозможуваат повеќе печатење со помали трошоци

Пишете преглед

Име:


Ваши прегледи: Забелешка: HTML не е преведен!

Поени: Лошо           Добро

Вметнете ја шифрата во прозорчето подолу: