Најпродавано
БЕЏ 58ММ
МКД13.00
Последно
катер Kenstar
МКД64,050.00

ПРИНТЕР - CANON MG2550

ПРИНТЕР -  CANON MG2550
ПРИНТЕР -  CANON MG2550 ПРИНТЕР -  CANON MG2550
Шифра на артикл: CANON
Достапност: На залиха
Цена: МКД2,835.00
Без данок: МКД2,700.00
Цени во наградни поени: 100

Компактен "сè-во-едно" уред за во домот: печатење, копирање и скенирање Испечатени материјали со висок квалитет до 4800dpi и FINE технологија на картриџи Изборните XL картриџи за мастило овозможуваат повеќе печатење со помали трошоци Опцијата за автоматско вклучување го вклучува печатачот кога ќе започнете да печатите; 

Пишете преглед

Име:


Ваши прегледи: Забелешка: HTML не е преведен!

Поени: Лошо           Добро

Вметнете ја шифрата во прозорчето подолу: